News

Samsung Galaxy S7 jeszcze w tym roku?

Smartfony Galaxy S6 i S6 Edge, które należały do najbardziej wyczekiwanych telefonów na rynku, zadebiutowały zaledwie parę miesięcy temu. Opinie na temat urządzeń były w większości pozytywne, a samo przedsiębiorstwo chce do końca tego roku sprzedać około 45 milionów najnowszych smartfonów z rodziny Galaxy. Czy więc już odpowiednia pora na zaprezentowanie modelu S7?

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że nowy Galaxy S7 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Premiera ma odbyć się tak wcześnie z tego powodu, że Samsung podobno rozpoczął prace nad nowym urządzeniem 2 - 3 miesiące przed standardowym harmonogramem. Można z tegowywnioskować, że przedsiębiorstwo potrzebuje na stworzenie flagowca więcej czasu niż standardowo, dlatego też swoje działania rozpoczęło wcześniej. Czy Samsung naprawdę zamierza wprowadzić na rynek w ciągu roku aż 2 flagowce? Trzeba przyznać, że brzmi to dość zaskakująco, zwłaszcza, że zazwyczaj na jeden rok przypadał jeden smartfon Galaxy S oraz model Note.

Galaxy S6

Nasuwa się pytanie, co nowego przyniesie Galaxy S7? Czy producent naprawdę ma w zanadrzu coś, co odróżni go od swojego poprzednika? Jedno jest pewne – internauci nie zawiodą i nawet jeżeli smartfon nie pojawi się na rynku tak szybko, to jego nieoficjalną specyfikację będzie można lada moment znaleźć w sieci. 

Zgłoś błąd