News

Samsung Galaxy S7 – premiera w lutym przyszłego roku?

Premiera Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge miała miejsce w sierpniu, czyli zaledwie trzy miesiące temu. W sieci jednak pojawia się coraz więcej informacji na temat jego następcy – modelu Galaxy S7. Nowy flagowiec może bowiem zadebiutować wcześniej niż zazwyczaj ma to miejsce.

Wydarzenie Samsung Unpacked 2016 ma odbyć się 21 lutego w Barcelonie i według najnowszych informacji to właśnie wtedy przedsiębiorstwo zaprezentuje nowego flagowca. Dzień później rozpoczną się targi MWC.

Samsung company

Warto wspomnieć, że nieco wcześniej pojawiały się plotki sugerujące, że Galaxy S7 zadebiutuje w styczniu. Południowokoreańskie przedsiębiorstwo we wrześniu miało zakończyć projektowanie nowego urządzenia, które w wersji premium otrzyma SoC Exynos. Wariant standardowy, czyli tańszy zostanie wyposażony w chipset MediaTek lub Qualcomm.

Niestety informacje te nie zostały jeszcze zweryfikowane i istnieje też możliwość, że nowy smartfon będzie zasilany przez układ Snapdragon 820 w USA i Chinach, a na pozostałych rynkach producent postawi na Exynosa 8890.

Sam Samsung nie potwierdził żadnej z tych plotek, dlatego należy podejść do nich z odpowiednim dystansem.

Zgłoś błąd