News

Rise of the Tomb Raider - najnowszy patch dla wersji PC

Amerykański producent Crystal Dynamics zdecydował się na wydanie kolejnej łatki do swojego zeszłorocznej produkcji Rise of the Tomb Raider. Najnowsza aktualizacja wprowadza szereg zmian, szczególnie pod względem jakości oprawy wizualnej i płynności działania rozgrywki, lecz obejmuje wyłącznie wersje komputerowe tytułu.

Mimo że najnowsza odsłona przygód Lary Croft nie została w specjalny sposób skrytykowana za jakość wykonania czy też ilość niedociągnięć, to każdy graczy z pewnością jest świadomy tego, że stworzenie zupełnie bezbłędnej gry jest prawie niemożliwe. Z drugiej strony taka sytuacja stanowi okazję dla całej społeczności, aby wyrazić swoją opinię i mieć wpływ na ulubione produkcje. Na taki ruch pozwolił ostatnio wydawca zeszłorocznego Rise of The Tomb Raider Square Enix, który mocno wsłuchał się w opinie graczy po premierze komputerowej wersji gry pod koniec zeszłego miesiąca. Początkowe usterki szybko zostały zniwelowane, a sami twórcy obiecali również poprawę wydajności.

Dla tych, którym mimo niewielkiej skali owe błędy przeszkadzały, mamy dobrą wiadomość. Wczoraj do sieci trafiła najnowsza aktualizacja, oznaczona numerem 1.0.616.4 i rozwiązująca sporą część z nich. Ekipa Crystal Dynamics skupiła się tu przede wszystkim na poprawie wspomnianej wydajności, a także zniwelowaniu pojedynczych glitchy graficznych, zgłaszanych przez pewien odsetek graczy. Dodatkowo twórcy pokusili się o dodanie kilku opcji, w tym możliwości zredukowania wstrząsów kamery czy też ustawienia czułości myszy dla osobnych osi X i Y. Lista zmian jest oczywiście dłuższa, a jej pełną treść możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry na Steamie. Rise of the Tomb Raider trafiło na komputery PC 28 stycznia tego roku. Gra jest dedykowana wyłącznie produktom firmy Microsoft.

RiseOfTheTR

Zgłoś błąd