News

Premiera Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

To właśnie dziś debiutuje wznowiona edycja gry Rise of the Tomb Raider, dumnie zatytułowana 20 Year Celebration, dedykowana specjalnie dla właścicieli konsol PlayStation 4. Z tej okazji do sieci trafiły już pierwsze recenzje gry, pokazujące tytuł z równie dobrej strony, z jakiej zasłynęło jego pierwsze wydanie z 2015 roku.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration to jak wiadomo nie tylko odmiana gry z niezłomną Larą Croft w roli głównej dla posiadaczy konsol PlayStation 4. Z okazji tytułowej rocznicy zapoczątkowania cyklu twórcy z Crystal Dynamics postanowili dostarczyć (nieco zaniedbywanym dotąd) graczom, korzystającym ze sprzętu marki Sony, wiele nowości. Zaliczają się do nich nowe fragmenty rozgrywki w trybach kampanii oraz zombie, a ponadto bonusowe skórki czy też dotychczas wydane skórki. Więcej szczegółów na temat edycji Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration znajdziecie tutaj, tymczasem gracze z całego świata już od dziś mogą cieszyć się rozgrywką na własnych konsolach PlayStation 4. Warto zatem zapoznać się z pierwszymi ocenami produkcji, które właśnie trafiły do sieci:

Przy okazji Square Enix zdecydowało się również zdradzić nam rozmiar pliku z grą, który posiadacze konsol PlayStation 4 zmuszeni będą pomieścić na swoim sprzęcie. Jak się okazuje, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zagarnie dla siebie nieco ponad 32 GB. Jest to więc nieco więcej od pozostałych wersji tytułu, jednak wciąż niewiele w odniesieniu do wielu konkurencyjnych produkcji. W taki oto sposób Lara Croft po raz trzeci wkracza w niemalże niezmienionej formie w życie graczy i wydaje się to być całkiem rozsądnym posunięciem wydawców ze Square Enix, gdyż dokładnie rok od swojego światowego debiutu słynna pani archeolog wciąż ma się świetnie i dalej potrafi sprawić, aby było o niej głośno.

Zgłoś błąd