News

Nowy gameplay z Gran Turismo Sport

Twórcy z Polyphony Digital zdecydowali się ujawnić najnowszą zapowiedź swojej nadchodzącej produkcji, czyli zaplanowanego na listopad tego roku Gran Turismo Sport. Tym razem zapowiedź przedstawia nam sceny prosto z rozgrywki, które prezentują się całkiem zachęcająco.

Gran Turismo Sport już niejednokrotnie zagościło na łamach naszej strony i to z różnych powodów. Oprócz ujawnienia tytułu, z czego na pewno ucieszyli się fani wyścigowych symulatorów, nie zabrakło również głosów rozczarowania, gdy okazało się, że w grze zabraknie dynamicznie zmieniającej się pogody. No cóż, nie można mieć wszystkiego, my natomiast mamy dla Was coś zupełnie nowego - kolejny zwiastun Gran Turismo Sport, ujawniony przez wydającą grę firmę Sony Computer Entertainment. 

Zapowiedź jest o tyle ciekawa, że w sporej jej części zostały wykorzystane sceny prosto z rozgryki. Możemy więc przyjrzeć się z bliska, jak dedykowana dla produkcji platforma PlayStation 4 radzi sobie z okiełznaniem możliwości graficznych Gran Turismo Sport, a także poznać działanie trybu fotograficznego oraz modułu Livery Editor, który pozwoli nam w sporym stopniu spersonalizować karoserię własnego samochodu. Filmik prezentuje też przejazd po kilku pętlach wraz z komentarzem, który ma również towarzyszyć pucharom na żywo w formie online. Więcej szczegółów poznamy zapewne podczas zaplanowanej na wtorek (a tak właściwie wtorkową noc - godzina 3:00) konferencji firmy Sony, gdzie wydawcy z pewnością nie zapomną o jednym z najważniejszych tytułów tego roku, dedykowanych ekskluzywnie dla PlayStation 4. Gran Turismo Sport ukaże się 15 listopada tego roku, oczywiście wyłącznie na konsolach PS 4.

Zgłoś błąd