News

Gran Turismo 7 jeszcze w 2016 roku?

O Gran Turismo 7 usłyszeliśmy po raz pierwszy w zeszłym roku. Producenci ogłosili wówczas jednak, że na grę przyjdzie nam trochę poczekać. Podczas gdy większość graczy była przekonana, że gra pojawi się dopiero w 2017 roku, w tunelu pojawiło się właśnie małe światełko - tytuł może trafić do nas jeszcze na przyszłorocznej jesieni.

Gran Turismo to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych gier wyścigowych na rynku. Nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu fani tytułu proszą o wsparcie dodatkowych platform dla gry, a także nie mogą się doczekać jej kolejnego wcielenia. Jak do tej pory branża była przekonana, że nową odsłonę japońskiej produkcji ujrzymy dopiero w 2017 roku. Okazuje się jednak, że gra może trafić do posiadaczy PlayStation 4 znacznie wcześniej, bo jeszcze w 2016 roku.

Gran Turismo 7

Informacje takie przekazał Kazunori Yamauchi - główny twórca serii Gran Turismo - w rozmowie z włoskim serwisem Spazio Games. Mimo że producent nie zdradził tego wprost, zasugerował redaktorom możliwość pojawienia się gry na rynku na jesień 2016 roku. Yamauchi zaznaczył ponadto, że twórcy większą wagę przyłożą do fizyki uszkodzeń samochodu, która ulegnie poprawie w stosunku do poprzedniej odsłony Gran Turismo. Deweloper potwierdził także, że gracze będą mieli możliwość nabycia bonusowych pojazdów - na razie nie wiadomo w jakiej formie. Pojawienie się na rynku innych odmian gry oprócz standardowej, przeznaczonej dla PlayStation 4 jest raczej mało prawdopodobne.

Zgłoś błąd