News

Nietypowa kontynuacja Legacy of Kain

Prace nad sequelem gry Leagacy of Kain: Defiance zostały przerwane w trakcie w dość tajemniczych okolicznościach. Na szczęście na jego miejsce powstanie coś całkowicie nowego.

Przypomnijmy, że Legacy of Kain to seria przygodowych gier akcji wytwórni Crystal Dynamics, opowiadająca historię świata Nosgoth z perspektywy głównych postaci: Kaina oraz Raziela.

nos2

Twórcy postanowili przerwać produkcję kontynuacji gry Legacy of Kain na rzecz gry online. Nowa gra ma powstać na bazie trybu dla wielu graczy sequela Legacy of Kain. Wszystko zostanie umieszczone w świecie znanym ze wspominanej serii.

nosgoth1

Nosgoth będzie darmową wieloosobową grą opartą na systemie klas. Gracze zostaną podzieleni na dwie walczące ze sobą nacje: ludzi i wampiry. Mają się one znacznie od siebie różnić. Ludzie skupią się na zabójczych bombach, broniach o dużym zasięgu i ekwipunku. Wampiry natomiast będą brutalną nacją z mocami takimi, jak wysokie skoki, atak z powietrza czy też rozszarpywanie przeciwnika. Gra zostanie wydana przez studio Psyonix, które jest po części odpowiedzialne za produkcje takie, jak Gears of War, Enemy Unknown czy też Mass Effect 3.

Zgłoś błąd