News

Oficjalna data premiery Assassin’s Creed IV Black Flag

Po miesiącach milczenia twórców Assassin's Creed, w końcu znamy datę PC-towej premiery czwartej jej części o nazwie Black Flag. Jeszcze trochę przyjdzie nam na nią poczekać, ale twórcy twierdzą, że ma to wpłynąć pozytywnie na produkcję.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed to seria gier akcji produkowanych i wydawanych przez Ubisoft. Zadebiutowała 13 listopada 2007 roku. Fabułę produkcji stanowi trwająca od wieków walka między bractwem płatnych zabójców a zakonem templariuszy.

As1

Assassins Creed IV Black Flag miało pojawić się na komputery osobiste 29 października. Opóźnienia wynikają podobno z przeciągającej się optymalizacji. Ubisoft nie chce popełnić błędu, którego byliśmy świadkami już parę razy.

As3

Wersja na PC gry Assassins Creed IV Black Flag pojawi się mniej więcej w tym samym czasie, co na konsole nowej generacji - 19 listopada. W międzyczasie twórcy postanowili podzielić się z nami nowym trailerem. Tym razem zaprosili graczy do przyjrzenia się fabule z trochę innej strony. Można się z nim zapoznać bezpośrednio pod artykułem.

Zgłoś błąd