News

The Mist of Ravenwood – polska premiera gry przygodowej

Polskie studio Artifex Mundi poinformowało, że w sprzedaży znajduje się już ich nowa gra przygodowa pt. Enigmatis: The Mists of Ravenwood. Jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części gry Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek.

Przypomnijmy, że Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek to produkcja, która powstała w 2011 r. Była to detektywistyczna gra przygodowa wzbogacona o zagadki. Gracz wciela się w rolę prywatnego detektywa, który próbuje odnaleźć zaginioną nastolatkę.

epig2

Kolejne zmagania prywatnego detektywa będą miały miejsce dwa lata po wydarzeniach z pierwszej części. Tym razem również będziemy szukać zaginionych osób. Wszystkie poszlaki prowadzą do nieistniejącego na żadnej mapie parku Ravenwood.

epig1

Ciekawą informacją jest to, że beta-testerzy gier studia Artifex Mundi w ramach podziękowania otrzymali 40-procentową zniżkę na zakup Enigmatis: The Mists of Ravenwood oraz pełną wersję gry Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek.

epig3

Enigmatis: The Mists of Ravenwood dostępne jest na oficjalnej stronie producenta w formie cyfrowej. Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany na zakup, możliwe jest pobranie dema gry z tej samej strony.

Zgłoś błąd