News

Konami podaje oficjalną datę premiery PES-a 2012

Niedawno informowaliśmy o tym, że Konami ruszyło z promocją najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer. Dzisiaj japoński wydawca podał oficjalną datę premiery swojej piłkarskiej gry. PES 2012 trafi do sklepów jesienią, a dokładnie…

O ofensywie promocyjnej Proo Evolution Soccer 2012 pisaliśmy równo dwa tygodnie temu. Konami zarzuciło nas wtedy aż 7 filmami, w których przedstawiło nowinki wprowadzane w swoim piłkarskim tytule. Dzisiaj Japończycy przekazali światu informację o dacie premiery najnowszego PES-a. Trafi on do sklepów 14 października (niespełna trzy tygodnie po premierze FIFY 12) i będzie dostępny w wersjach na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Gra zostanie także wydana na konsole PlayStation 2, PlayStation Portable i Nintendo Wii – na razie nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

 

Przy tej okazji znowu zostaliśmy uraczeni filmem, który można obejrzeć na oficjalnym kanale PES-a na YouTube (albo powyżej). Jon Murphy, szef europejskiego oddziału Pro Evolution Soccer, podpowiada tym razem, jak zachowywać się w sytuacjach sam na sam i przedstawia nowe, z założenia bardziej realistyczne animacje w grze. 

Zgłoś błąd