News

PES 2012 – drugie demo dostępne

W prawdziwym piłkarskim meczu także zdarzają się błyskawiczne odpowiedzi. Po wczorajszym demie FIFY12, dzisiaj przyszła kolej na drugą wersję demonstracyjną Pro Evolution Soccer 2012.

W drugim demie Pro Evolution Soccer gracze otrzymają do przetestowanie 6 nowych zespołów: Inter Mediolan, Tottenham Hotspur, Bayern Monachium, Rangers F.C., Club America i Internacional. Konami znowu więc daje graczom wybór pomiędzy drużynami o różnym stylu gry. Tryb rozgrywki się nie zmieni, znowu możemy rozegrać 10-minutowe spotkanie lub wziąć udział w treningu.

Twórcy gry zapowiadają, że obecna wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer została znacznie poprawiona względem poprzedniczki. Konami zwróciło uwagę szczególnie na usprawnienie zachowań bramkarzy i formacji defensywnych. Podobno podwyższeniu uległ także poziom trudności i zdobywanie bramek nie przychodzi już z taką łatwością.

Ekran meczowy 

Chętni mogą przekonać się, co o pierwszym demie sądzą nasi redaktorzy, a także obejrzeć rozbudowaną galerię z gry.

Drugie demo Pro Evolution Soccer 2012 w wersji na PC dostępne jest do ściągnięcia z naszego działu download, do którego link znajduje się poniżej. Premiera gry nastąpi już 14 października.

Pro Evolution Soccer 2012 - drugie demo

Zgłoś błąd