News

PES 2012 niedługo otrzyma bezpłatne DLC

W Europie najnowsza odsłona piłkarskiej serii od Konami jeszcze nie zadebiutowała. Zanim to nastąpi, twórcy gry zdecydowali się na udostępnienie darmowego DLC, bo amerykańscy gracze zwrócili uwagę na nieaktualność niektórych elementów gry.

Dodatek, który Konami chce udostępnić już 11 października, ma uaktualnić przede wszystkim składy wielu drużyn, które - według amerykańskich graczy, którzy cieszą się Pro Evolution Soccer 2012 od 28 września – były nieco przestarzałe. Według twórców bardziej rzeczywiste mają się stać także umiejętności i wygląd piłkarzy. Ogólnie poprawki obejmą 160 klubów i setki zawodników dostępnych w grze.

Tunel 

DLC będzie także uaktualniało warstwę graficzną gry. Piłkarze mają otrzymać ulepszone twarze, a 29 klubów (w tym między innymi Real Madryt, Sporting Lizbona i Bayer Leverkusen) lepiej odwzorowane koszulki meczowe. Pro Evolution Soccer 2012 ma być także wzbogacone o 13 nowych par butów, zaopatrzonych w logo największych firm odzieżowych istniejących w prawdziwym piłkarskim świecie.

DLC będzie przeznaczone dla trzech najważniejszych platform, na których ukazała się gra, czyli dla PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Premiera Pro Evolution Soccer 2012 w Europie (w tym w Polsce) zapowiedziana jest na 14 października. Oprócz wymienionych wyżej platform, gra trafi także na PlayStation 2, PSP i konsolę Wii.

Zgłoś błąd