News

Kolejna część Red Dead Redemption już w 2014 roku?

Firma Baird Equity Research twierdzi, że sequel Red Dead Redemption jest nie tylko tworzony, ale wręcz prawie ukończony, na co ma wskazywać potencjalna data premiery – gra miałaby się pojawić jeszcze w tym roku.

Według firmy analitycznej Baird Equity Research, Take-Two i Rockstar przygotowują się do zapowiedzi sequela gry Red Dead Redemption. Pierwsze dane mają pojawić się po zamknięciu roku fiskalnego przez wydawcę, a więc już w kwietniu. Firma twierdzi też, że GTA V w wersji PC może pojawić się albo jeszcze w tym roku, albo ostatecznie w 2015 (zdecydowanie jesteśmy za tą pierwszą wersją).

Red Dead Redemption

Druga informacja nie jest wybitnie zaskakująca – potwierdzeń przyszłego debiutu wersji PC gry GTA V było już sporo. Dzięki Amazon.com, które niedawno udostępniło kartę produktu tej jednej z najlepszych pozycji w historii, możemy być więcej niż pewni, że GTA V na PC zawita. Pytanie tylko, kiedy?

Wracając jednak do sequela Red Dead Redemption – według niepotwierdzonych informacji, gra ma nazywać się Red Dead Rebelion. Jeśli dane potwierdzą się, fanów Dzikiego Zachodu znowu czekają długie godziny spędzone w tym jednym z najlepszych sandoboxów w historii. Raczej nie ma się co spodziewać wersji pecetowej (obie poprzednie części nie ukazały się na komputerach osobistych), ale patrząc na podobieństwo w specyfikacji nextgenów do PC, niczego nie można wykluczyć.

Zgłoś błąd