News

Finałowy zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja

Studio Naughty Dog zdecydowało się oficjalnie zaprezentować premierowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji, czyli debiutującej już w maju gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zapowiedź trwa zaledwie nieco ponad pół minuty, ale w zamian za to przedstawia nam urywki scen prosto z rozgrywki oraz ukazuje dalszy zarys fabuły tytułu.

Ucharted 4: Kres Złodzieja to jedna z tych produkcji, na którą fani z całego świata wprost nie mogą się doczekać i to nie tylko za sprawą dwukrotnie przekładanej daty premiery. Tytuł ma bowiem zwieńczać autorstwo studia Naughty Dog w zapoczątkowanym w 2007 roku cyklu przygodowych gier akcji, słynących przede wszystkim z dopracowanej fizyki poruszania się postaci, niebanalnych przygód Nathana Drake'a oraz... wyłączności dla konsol marki PlayStation. Wszystkie te trzy atrybuty serii mają utrzymać się również w jej nadchodzącym, czwartym wcieleniu, które na ekranach własnych telewizorów zobaczymy już 10 maja. Warto zaznaczyć, że koniec patronatu deweloperów z Naughty Dog nie oznacza zakońcenia serii - całkiem możliwym jest, że w przyszłości zobaczymy jeszcze kolejne odsłony serii. Tymczasem twórcy postanowili zaprezentować nam premierową zapowiedź gry, mającą nas ostatecznie wprowadzić do klimatu rozgrywki w Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Bardzo krótki trailer skupia się przede wszystkim na zarysowaniu fabularnego tła dla poczynań głównego bohatera oraz jego towarzyszy, z którymi spotkamy się w samej rozgrywce. Deweloperzy nie zapomnieli również o umieszczeniu fragmentów właściwego gameplaya w zapowiedzi, chociaż urywki wykorzystanych scen także nie należą do zbyt obszernych. Całość przybrała natomiast formę telewizyjnej reklamy, dzięki czemu w ciągu pół minuty możemy zobaczyć mnóstwo akcji w skondensowanej formie. Podczas trwających przez weekend targów PAX East w Bostonie twórcy zdecydowali się także pokazać działanie nowego trybu rozgrywki sieciowej o nazwie Plunder, którego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej. Uncharted 4: Kres Złodzieja trafi do sklepów już 10 maja. Tytuł będzie dostępny oczywiście tylko i wyłącznie dla właścicieli konsol PlayStation 4.

Zgłoś błąd