News

Batman: Arkham HD Collection trafi na PS4 i Xbox One?

Czyżby fani Batmana od studia RockSteady mieli doczekać się wskrzeszenia jego pierwszych odsłon na konsolach PlayStation 4 i Xbox One? Wszystko wskazuje na to że tak i to jeszcze w tym roku.

Mimo dosyć mocnej wpadki przy wersji PC gry Batman: Arkham Knight większość fanów bardzo dobrze wspomina wcześniejsze wcielenia Mrocznego Rycerza od studia RockSteady. Zarówno Arkham City jak i wcześniejsze Arkham Asylum okazały się rynkowym sukcesem brytyjskiego producenta, jednak obie produkcje powstały jeszcze u schyłku poprzednie generacji konsol. Wygląda jednak na to, że fani tych obu wcieleń Batmana doczekają się ich wskrzeszenia na PlayStation 4 oraz Xboksie One, a tak wynika przynajmniej z najnowszych doniesień serwisu Eurogamer.

Zgodnie z ujawnionymi tam informacjami, pozyskanymi od jednego z pracowników sieci sklepów GameStop, już jutro ma ruszyć przedsprzedaż nowego wydawnictwa marki, zatytułowanego Batman: Arkham HD Collection, w którego skład wejdą oba wcześniej wspomniane wcielenia serii wraz ze wszystkimi opublikowanymi do nich pakietami DLC. W kolekcji nie zobaczymy jednak stworzonego w 2013 roku przez montrealski oddział firmy Warner Bros. Interactive Entertainment tytułu Batman: Arkham Origins. W zamian za to pakiet ma nam zaoferować poprawioną grafikę i optymalizację, dostosowaną specjalnie do nowej generacji konsol. Batman: Arkham HD Collection powinien oficjalnie zadebiutować 10 czerwca 2016 roku, oczywiście o ile powyższe doniesienia okażą się prawdziwe. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment nie zdążyła jeszcze skomentować całego przecieku, ale rzetelność tych informacji zapewne zostanie zweryfikowana najpóźniej do jutra.

Zgłoś błąd