News

Premiera Star Wars: The Old Republic wiosną 2011 roku

Wszyscy, którzy z utęsknieniem wyczekują premiery MMORPG-a Star Wars: The Old Republic, będą musieli uzbroić się jeszcze w dość dużą dozę cierpliwości. Studio LucasArts potwierdziło, że premiera wspomnianego tytułu planowana jest na wiosnę 2011 roku.

– Jednym istotnym elementem będzie data premiery naszego ważnego MMO. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że gra ma duże szanse na ukazanie się wiosną 2011 roku – powiedział prezez EA, John Riccitello.

Ponieważ nie wiadomo nic o tym, żeby EA miało w swojej ofercie inną ważną grę MMO poza Star Wars: The Old Republic, w wypowiedzi prezesa EA chodziło najprawdopodobniej o ten właśnie tytuł. Przypuszczenia te potwierdza późniejsze oświadczenie wydane przez LucasArts.

– Pomimo tego że do tej pory nie ujawniliśmy dokładnej daty, możemy potwierdzić, że celujemy w wiosnę 2011 jako termin wydania Star Wars: The Old Republic. Mamy przygotowanych wiele ekscytujących aktualizacji i zapowiedzi na cały 2010 rok, włączając w to pierwszą okazję do testowania gry. Nie jest za późno, żeby zapisać się na testy, więc udajcie się na www.swtor.com/tester i zapiszcie się już dzisiaj. Nie możemy się doczekać możliwości podzielenia się z Wami większą ilością informacji dotyczących gry w trakcie trwania tego roku, więc upewnijcie się, że odpowiednio często odwiedzacie oficjalną stronę w poszukiwaniu nowych wiadomości – czytamy w komunikacie wystosowanym przez studio LucasArts.

Zgłoś błąd