News

Star Wars: The Old Republic – trailer i wymagania sprzętowe

W San Diego odbywa się właśnie święto gier mających powiązanie z komiksami. Podczas tegorocznego Comic-Conu na światło dzienne wypływa wiele nowych informacji na temat będących aktualnie w przygotowaniu tytułów. Dzisiaj poznaliśmy między innymi wymagania sprzętowe gry Star Wars: The Old Republic.

BioWare, firma odpowiedzialna za grę Star Wars: The Old Republic, zdradziła minimalną konfigurację, jaka będzie potrzebna do komfortowej rozgrywki. Przedstawia się ona następująco:

  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna: 1.5GB (XP) / 2 GB (Vista/7)
  • Karta grafiki: ATI X1800 / GeForce 7800 / Intel 4100 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Screen z gry Star Wars: The Old Republic

Ponadto podczas panelu dyskusyjnego twórcy odpowiedzieli na kilka pytań fanów, zdradzając przy tym więcej szczegółów dotyczących gry. Zebrani dowiedzieli się, że gracze będą mogli sterować nie tylko statkami kosmicznymi, ale także znanymi z filmów George'a Lucasa śmigaczami (ang. Landspeeder). Przedstawiciele BioWare zapewnili też, że każda z klas dostępnych w grze posiadać będzie własną unikalną ścieżkę fabularną, która zapewni kilkaset godzin zabawy. Co ciekawe, wchodzące w jej skład misje nie będą się pojawiały w kampaniach innych klas.

BioWare pokazało także najnowszy zwiastun gry, który możecie obejrzeć poniżej:

Zgłoś błąd