News

Gra Sevencore została oficjalnie zapowiedziana

24 sierpnia 2011 roku w Dublinie wydawca gier online poinformował o najnowszym projekcie MMORPG - Sevencore. Gra została pokazana po raz pierwszy na zamkniętych pokazach na targach Gamescom 2011.

Gra Sevencore stworzona przez nowo otwarte studio Noria ma - zdaniem autorów - wyróżniać się na tle innych gier MMORPG głębokim stylem narracji, bogatą fabulą oraz fuzją stylów sci-fi oraz fantasy. Ponadto - według zapewnień producenta - Sevencore wciągnie graczy w fascynującą i pełną zwrotów fabułę, która będzie ewoluować i zmieniać się wraz z każdym nowym rozszerzeniem do gry. Opowiedziana w grze historia oraz sposób narracji mają różnić się zależnie od wybranej rasy oraz napotkanych bohaterów niezależnych. 

Rozgrywka w Sevencore skupiać się będzie na głębokiej - jak zapewnia studio Noria - personalizacji stylu gry, a także na szerokim zastosowaniu mountów (wierzchowców), oferując graczom możliwość jazdy zarówno na zwierzętach, jak i w pojazdach mechanicznych. Możliwe będzie ponadto uczestnictwo w walkach z wykorzystaniem wierzchowców, dzięki którym postacie graczy będą zyskiwać nowe zabójcze umiejętności.

Zgłoś błąd