News

E3: Nowe trailery z MGS: Rising i SW: The Old Republic

Na konferencji prasowej Microsoftu zaprezentowano nowy trailer z Metal Gear Solid: Rising. EA pokazało natomiast kolejny filmik ze Star Wars: The Old Republic.

Na trailerze z Metal Gear Solid: Rising, który zapowiedziany został przez twórcę cyklu Metal Gear Solid – Hideo Kojimę, najważniejszą rzeczą było pokazanie Zan-Datsu, myśli przewodniej stojącej za nową produkcją studia Kojima Productions. Ponieważ w tłumaczeniu na polski chodzi w niej o cięcie i branie czegoś, to wydaje się, że wspomniany film dobrze wywiązał się ze swojej roli. Oceńcie zresztą sami:Niestety nadal nie poznaliśmy daty premiery Metal Gear Solid: Rising.

Warto również rzucić okiem na nowy trailer ze Star Wars: The Old Republic. Podobnie jak miało to miejsce rok temu, nowy filmik promujący grę ponownie jest efektownie wykonany, ale nie przedstawia ani odrobiny gameplay'u. Jeśli więc nie macie nic przeciwko oglądaniu trailerów złożonych wyłącznie z CGI, to nowa gra studia BioWare wygląda tak:Premiera Star Wars: The Old Republic będzie miała miejsce wiosną przyszłego roku.

Zgłoś błąd