News

Innowacyjny zwiastun Just Cause 2

W bardzo innowacyjny sposób ekipa Avalanche Studios promuje nadchodzącą kontynuację Just Cause. Deweloper zamieścił na YouTube zwiastun, którego rozwój akcji zależy od wyboru dokonanego przed widza.

Jest to nawiązanie do faktu, że w Just Cause 2 każdą misję będzie można rozegrać na kilka sposobów - zarówno po cichutku wkradając się do bazy podstępem, jak i z pompą atakując frontalnie bądź z powietrza.

I takie właśnie mamy możliwości w zaprezentowanym niedawno zwiastunie. Otóż koleżankę Rico z tej samej agencji wywiadowczej porwali bardzo źli ludzie, a naszym zadaniem jest odbicie jej z rąk złoczyńców. W kluczowych momentach możemy wybrać, w jaki sposób Rico ma zaatakować bazę wroga, a następnie którym środkiem transportu ma dogonić uciekający konwój. I choć środek akcji oraz finał jest zawsze ten sam, to i tak trzeba przyznać, że pomysł stworzenia takiego zwiastuna jest bardzo oryginalny i innowacyjny.


Just Cause 2 zostanie wydane w marcu tego roku. W Polsce za premierę gry odpowiada firma Cenega Poland. Jeżeli jesteście ciekawi, co nowego szykuje dla fanów serii ekipa Avalanche Studios, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią gry.

Zgłoś błąd