News

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Maleńki, wydajny, zbyt drogi – podejście drugie

Premiera GeForce'a GTX 650 Ti już za nami. W recenzji tej karty wskazaliśmy zarówno jej zalety, jak i wady – zwłaszcza zbyt wysoką cenę. Nasz dzisiejszy bohater z jednej strony jest lepszy niż jego odpowiednik od Palita, ale z drugiej – tak jak i tamta karta – jest po prostu źle wyceniony. Sprawdźmy, jak wypada w akcji karta Zotaca i czy warto w ogóle się nią zainteresować. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego portalu!

Opakowanie i jego zawartość

Zotac GeForce GTX650 Ti AMP! Edition dotarł do naszej redakcji zapakowany w maleńkie pudełko z rzucającym się w oczy logotypem serii AMP!, logiem producenta oraz najważniejszymi informacjami o karcie. Standardowo przeważa kolor żółty i szary/ czarny. Zotac nie zapomniał także umieścić informacji od rozszerzonej 5-letniej gwarancji, która od jakiegoś czasu jest w jego przypadku standardem.

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Razem z bohaterem naszej dzisiejszej recenzji otrzymujemy także:

  • instrukcję szybkiej instalacji,
  • instrukcję obsługi,
  • przejściówkę 2xMolex – PCIe 6-pin,
  • konektor D-Sub - DVI-I,
  • naklejkę,
  • płytę ze sterownikami.

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Wyposażenie tego modelu jest zdecydowanie bogatsze, niż to otrzymywane wraz z kartą od Palita, ale nie powinno to dziwić – cena zestawu jest zdecydowanie wyższa. Plus należy się producentowi za przejściówkę zasilania oraz konektor. Szkoda, że w zestawie nie znalazł się kabel HDMI, bo przy takiej cenie nie byłby to raczej duży problem dla producenta.

Zgłoś błąd