News

Uber dołączy do compLexity

Zarządcy północnoamerykańskiej organizacji potwierdzili, że Michael „Uber” Stapells zasili skład drużyny Counter Strike'a. Były zawodnik Selfless wskoczy na miejsce Joshua'y „sancz” Ballengera – gracza z największym stażem w dotychczasowym składzie formacji.

Uber swój poprzedni zespół opuścił w maju chwilę po odpadnięciu Selfless z rozgrywek MLG Americas Minor Championship – formacja przegrała wtedy 0:2 z organizacją Team Solo Mid w finale drabinki przegranych. Michael w nowych barwach zasili teraz dotychczasową pozycję sancz'a, który przeniesiony został do rezerwy na czas poszukiwań nowej drużyny. Decyzje podjął zarząd compLexity, próbując znaleźć lekarstwo na dość słabe wyniki ekipy w ostatnim czasie. Trener Matt „Warden” Dickens skomentował roszady w składzie, nie kryjąc zadowolenia z powodu przeprowadzki Ubera do Texasu, gdzie zamieszkali pozostali zawodnicy: „Jestem szczęśliwy mogąc powitać Michaela w naszych szeregach. Posiadanie w dość bliskim zasięgu pięciu graczy było dla mnie priorytetem i wierzę, że pomoże mi to przenieść drużynę na wyższy poziom. Czekam aż Michael dołączy do nas w Texasie w ciągu najbliższych kilk tygodni”.

CompLexity nie może pochwalić się żadnymi większymi osiągnięciami. W przeciągu ostatnich kilku lat ekipa zajęła drugie miejsce w ramach 16 sezonu ESEA (2014 rok), 3-4 pozycję w DreamHack Winter 2013, a ostatnie zwycięstwo podczas dużego wydarzenia formacja zaliczyła w 2010 roku, triumfując w finałach IEM V America Championship. Amerykanie wystąpili także w pierwszym sezonie ELEAGUE gdzie znaleźli się w drabince F jednak po przegranej ćwierćfinałowej potyczce grupy z EnVyUs, podopieczni Wardena pożegnali się z wielkim turniejem. Oto obecny skład compLexity Gaming:

  • Joshua "sancz" Ballenger (rezerwa)
  • Matt "Warden" Dickens (trener)
  • Shawn "witmer" Taylor
  • Rory "dephh" Jackson
  • Kia "Surreal" Man
  • Bradley "androidx23" Fodor
  • Michael "Uber" Stapells
Zgłoś błąd