News

Świeże materiały z rozgrywki Watch Dogs 2

Wczoraj w sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w Watch Dogs 2. Ubisoft udostępnił swoje najnowsze dzieło kilku youtuberom związanym z grami wideo i pozwolił im podzielić się swoimi wrażeniami z widzami. Jeśli mało Wam oficjalnych filmików przygotowanych przez wydawcę, możecie prześledzić wrażenia tych, którzy mieli już pierwszy kontakt z tytułem.

Gameplay'e z Watch Dogs 2 pojawiają się w internecie od kilku dni. Wczoraj kolejny materiał opublikował na swoim kanale Arekkz, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z rozgrywki. Widzowie mieli okazję zobaczyć jak Marcus Holloway łamie zabezpieczenia posługując się zdalnie sterowanym robotem oraz dronem. Youtuber pokazał także interakcję w sklepie z ubraniami, kupił pojazd w salonie samochodowym oraz zaprezentował kilka animacji dzięki którym możemy wejść w kontakt z postronnymi przechodniami (np. głaszcząc czyjegoś zwierzaka, machając ręką lub pokazując środkowy palec). W grze oczywiście będziemy mogli zrobić sobie selfie co zresztą wydaje się być naturalną funkcją w produkcji w której naszą główną bronią jest smartfon.

Wszystko wskazuje na to, że firma Ubisoft znacząco urozmaiciła serię Watch Dogs. W jej najnowszą odsłonę zagramy już w listopadzie – gra dostępna będzie w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli wciąż mało Wam materiałów z drugiej części hakerskiej produkcji, śledźcie portal YouTube – filmy kolejnych gamerów pojawiają się bardzo szybko, a każdy z nich opowiada i prezentuje coś innego. Poniżej możecie sprawdzić 17-minutowy materiał użytkownika GameAppeal:

Zgłoś błąd