News

Red Dead Redemption 2 - pierwszy oficjalny zwiastun

Od kilku dni fani produkcji Rockstara z całego świata nie mogli doczekać się pierwszego oficjalnego trailera Red Dead Redemption 2. Zaledwie przedwczoraj twórcy obwieścili światu, że to właśnie dziś zobaczymy debiutancki zwiastun, zapowiadający nadchodzącą przygodę na Dzikim Zachodzie. Ten właśnie do nas dotarł i po raz kolejny udowodnił, że amerykański deweloper wie, jak pobudzić naszą ciekawość.

Temat Red Dead Redemption 2 nie schodzi z ust wszystkich graczy już od kilku dni. O nowym projekcie firmy Rockstar Games dowiedzieliśmy się w zeszłą niedzielę - a tak w zasadzie dopiero zaczęliśmy przypuszczać, jaka zapowiedź czeka nas w ciągu najbliższych dni. Wszystko przebiegło bardzo szybko, jednak niezbyt obficie, jeśli chodzi o ilość informacji. Jak dotąd otrzymaliśmy głównie tytuł, platformy oraz przybliżoną datę premiery, jednak to właśnie na dzisiejszy dzień czekała większość fanów cyklu Red Dead.

Zgodnie z obietnicą spece Rockstara zamieścili pierwszy trailer Red Dead Redemption 2 w sieci. Zapowiedź niestety też nie obfituje w szczegółowe informacje dotyczące produkcji, ale do tego typu materiałów promocyjnych amerykański wydawca zdążył nas już przyzwyczaić. Na zwiastunie możemy zobaczyć przede wszystkim sceny ze świata Red Dead Redemption 2, wygenerowane na silniku gry, które mają dać nam ogólny ogląd na to, co przyniesie ze sobą nadchodzący tytuł. Wiemy już zatem, że w gameplayu nie zabraknie spektakularnych widoków, dzikiej zwierzyny oraz niepowtarzalnego klimatu - czyli tego, z czego cykl Red Dead był już nam raczej znany. Póki co musimy się zatem uzbroić w dodatkową porcję cierpliwości, a jeśli ktoś chciałby zaufać twórcom ze studia Rockstar San Diego w ciemno, tytuł można już nabyć w przedsprzedaży. Red Dead Redemption 2 zadebiutuje jesienią przyszłego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zgłoś błąd