News

Oficjalna zapowiedź Red Dead Redemption 2

Po dwóch zwięzłych teaserach twórcy z Rockstar Games zdecydowali się oficjalnie zapowiedzieć nowe wcielenie lubianej, konsolowej serii, czyli tytuł Red Dead Redemption 2. Gra pojawi się jesienią przyszłego roku i zostanie zaopatrzona w rozbudowany moduł multiplayer.

Na to od kilku dni czekaliśmy wszyscy - Rockstar dobrze wiedział, jak zbudować odpowiednie napięcie przed oficjalnym ogłoszeniem swojego najnowszego tytułu, czyli Red Dead Redemption 2. Zapowiedzi gry domyślali się niemalże wszyscy, jednak nikt na dobrą sprawę nie wiedział, jaki przydomek otrzyma trzecia część popularnego, westernowego cyklu. Dziś wiemy już, że producenci postawili na kontynuację tradycji poprzedniej odsłony serii, a ponadto poznaliśmy także przybliżoną datę premiery Red Dead Redemption 2, które na rynku zadebiutuje jesienią przyszłego roku.

Póki co ilość informacji dotyczących tytułu jest znikoma. Deweloperzy zdecydowali się zapowiedzieć wyłącznie wersje przeznaczone na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. W pierwszej nocie prasowej twórcy wspominają również o umiejscowieniu akcji "w bezlitosnym sercu Ameryki" oraz "ogromnym i klimatycznym świecie", który posłuży także do rozgrywki sieciowej. Więcej natomiast dowiemy się zapewne po czwartkowej premierze pierwszego trailera gry, który do sieci powinien trafić około godziny 17. Powyżej możecie zobaczyć też najnowszą grafikę, obwieszczającą światu nadejście najnowszego Red Dead Redemption 2.

Zgłoś błąd