News

Microsoft podkreśla wysoki poziom bezpieczeństwa w Windows 10

Microsoft zrobił naprawdę sporo, aby wypromować swój najnowszy system operacyjny, a także jego funkcje stworzone z zarówno z myślą o zwykłych użytkownikach jak i firmach. Przedsiębiorstwo chętnie podkreśla też istnienie Cortany oraz opowiada o korzyściach wynikających z korzystania z jednego systemu operacyjnego na komputerach, tabletach i smartfonach.

Microsoft postanowił pójść dalej i zajął się promowaniem ulepszeń związanych z bezpieczeństwem, które znajdziemy w dziesiątce. Specjalna nowa strona internetowa podkreśla, jak w oprogramowaniu przedsiębiorstwa poprawiono bezpieczeństwo i ochronę swoich użytkowników przed zagrożeniami.

Na stronie szczegółowo zaprezentowano sposób, w jaki Microsoft zapewnia bezpieczeństwo w Windows 10, w tym jak chroni informacje czy tożsamość użytkowników. Pod tym linkiem znajdziemy pełne informacje na ten oraz inne tematy związane z bezpieczeństwem w dziesiątce.

Windows 10 Ta

Zapewne tego typu działania mają wpłynąć na zwiększenie zaufania użytkowników, którzy swego czasu wyrazili niezadowolenie z wszechobecnej inwigilacji Microsoftu w Windows 10. Przedsiębiorstwo uzasadnia to jednak troską o swoich użytkowników.

Windows 10 zaraz po premierze w lipcu 2015 roku został całkiem dobrze przyjęty przez użytkowników, dzięki czemu Microsoft małymi krokami zbliża się do celu, jakim jest miliard użytkowników  dziesiątki w ciągu 2 - 3 lat od premiery.

Zgłoś błąd