News

Doom ze zwiastunem trybu wieloosobowego i datą zamkniętej bety

Firma Bethesda wrzuciła do sieci trailer trybu multiplayer z nadchodzącej kolejnej edycji serii DOOM. Deweloperzy ujawnili również datę rozpoczęcia zamkniętych beta testów, które ruszą wraz z końcem marca.

Zawartość trybu wieloosobowego znana była fanom już od jakiegoś czasu – producenci w październiku ubiegłego roku udostępnili filmik, który ukazywał szczegóły rozgrywki. Multiplayer będzie dynamiczny i oczywiście jak na Dooma przystało niezwykle brutalny. W nadchodzących testach, które obejmują jedynie tryb multiplayer, wziąć będą mogły udział osoby, które zakupiły Wolfensteina: The News Order – przedpremierowo zagrać będziemy mogli na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 31 marca do 3 kwietnia.

Beta zawierać będzie dwie mapy – Falę gorąca oraz Piekielne ziemie. Do dyspozycji graczy oddane zostaną również tryby Team Deathmatch i Wojenna Ścieżka, a także moduły hakerskie, ekwpipunek i pancerze, które nigdy wcześniej nie były pokazywane. Oficjalną datę premiery Dooma zaplanowano na 13 maja.

doom01

Zgłoś błąd