News

DOOM z nowym zwiastunem i datą premiery

Kolejna część kultowej serii FPS-ów wkracza na salony. Firma Bethesda wypuściła do sieci zwiastun najnowszego DOOMa oraz podała dokładną datę premiery swojej produkcji.

Materiał przedstawiający kampanię prezentuje dość prostą rozgrywkę i obfituje w brutalne sceny walki z dużą ilością różnorodnych animacji. Na temat daty premiery krążyło już wiele plotek, z początku mówiło się o końcu czerwca, jednak jak się okazuje grę dostaniemy już 13 maja. Ma ona pojawić się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Deweloperzy zapowiedzieli również wydanie edycji kolekcjonerskiej. W jej skład wejdzie kopia gry opakowana w metalowe pudełko i 30 centymetrowa figurka Upiora, stojąca na wolno obracającej się i oświetlonej diodami LED podstawce. Całość kosztować ma 120 dolarów. Ponadto osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe otrzymają Pakiet Wieloosobowy Demona zawierający pancerz w trzech różnych wersjach, sześć metalicznych farb i trzy identyfikatory, które będziemy mogli zamontować na naszej broni i pancerzu. Paczka zawiera również sześć jednorazowych hakerskich modułów mogących wspomóc nas w walce z innymi graczami w trybie wieloosobowym.

doomedycjakol

Zgłoś błąd