News

Potwierdzono: wersje PC i konsolowe FIFA 11 identyczne

Informowaliśmy o tym już wcześniej, ale dopiero teraz mamy potwierdzenie z Electronic Arts. Mianowicie wersje FIFY 11 na PC i konsole będą identyczne.

Electronic Arts Sports na opracowywaniu technologii konsolowej w wersji dla PC spędziło ostatnie dwa lata. Przez ten czas jednak FIFA na PC dorobiła się niechlubnej etykietki "tej gorszej" wersji gry. W końcu edycje konsolowe stały na znacznie wyższym poziomie i były lepiej ocenianie. To była tak naprawdę inna gra, z innymi rozwiązaniami oraz możliwościami. W tym roku jednak taki stan rzeczy dobiega końca. Jak informuje EA, wersje FIFY 11 na PC i konsole będą identyczne.

–  To właściwy moment na wprowadzenie innowacji w serii FIFA na platformie PC – powiedział Kaz Makita, producent wykonawczy FIFA 11. – Wraz z premierą FIFA 11 na PC zaoferujemy najwyższej  jakości rozgrywkę, innowacyjne tryby zabawy i oszałamiającą grafikę. Wszystko to, co uczyniło z serii FIFA najlepiej ocenianą markę sportową dostępną dla posiadaczy konsol PlayStation 3 i Xbox 360 – dodał.

FIFA 11 na PC, PlayStation oraz Xbox 360 (a także kilka innych platform) zadebiutuje dokładnie 1 października 2010. 

Zgłoś błąd