News

Firefox 4 beta 6 jednak bez większych zmian

Mozilla opublikowała szóstą już betę przeglądarki internetowej Firefox 4. Tym razem developerzy skupili się na naprawieniu błędów i luk w aplikacji. Większych zmian mamy się spodziewać dopiero w kolejnej wersji testowej.

Poprawki w tym wydaniu są raczej drobne, acz istotne. Programiści skupili się głównie na wyeliminowaniu błędów występujących pod systemami z rodziny Windows. Naprawiono również problem z obsługą klawiatury i myszy w MacOS. Pełną listę zmian można znaleźć w Bugzilli.

W ten sposób Mozilla nieco zmieniła plan wydawniczy swojego programu. Otóż to właśnie w tej becie mieliśmy się spodziewać większych zmian. Tymczasem poczekamy na nie jeszcze do końca września (kolejna odsłona w drugiej połowie miesiąca). Wydanie stabilnego Firefoxa 4 planowane jest na 10 października i fundacja zapewnia, że w tym aspekcie nie spodziewa się żadnych opóźnień.

Szóstą odsłonę testową programu znajdziecie oczywiście w naszej bazie plików do pobrania. Jest to jednak wersja, która może działać niestabilnie i sprawiać problemy. 

Zgłoś błąd