Opera 11.62 Build 1347 PL

Pobierz plik (download)

Opera - informacje

Nazwa programu:Opera
Kategoria:Przeglądarki internetowe
Producent:Opera Software ASA
Wersja:11.62 Build 1347 PL
Licencja:Freeware
Data dodania:2010-11-23 10:12:48
Ilość pobrań:1594
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Opera 11 jest przeglądarką internetową opracowaną przez zespół Opera Software. Program może się pochwalić mnogością funkcji oraz wbudowanym klientem poczty elektronicznej, a także czytnikiem kanałów RSS.

W ostatnich wydaniach programiści zaimplementowali obsługę rozszerzeń, co jest niewątpliwym krokiem naprzód jeśli chodzi o rozwój aplikacji. Galerię dodatków znajdziemy na stronie addons.opera.com. I choć póki co liczy ona jeszcze niewiele pozycji, to wiele z nich powinno już zaspokoić potrzeby znacznej grupy użytkowników internetu.

Prócz tego Opera 11 to również funkcja grupowania kart w tzw. stosy, co pozwala zaoszczędzić miejsce na przeznaczonym do tego pasku. Zespół pracujący nad przeglądarką zadbał również o obsługę sugestii dostarczanych przez wyszukiwarkę Google. Są one generowane dynamicznie, a więc będą nam towarzyszyły przy każdym wpisywaniu nowego hasła.

Nie należy również zapominać o innych nowinkach: rozszerzonej obsłudze HTML5, module automatycznej aktualizacji, przebudowanym kliencie poczty e-mail oraz tradycyjnie zwiększonej szybkości.

Pobierz plik (download)

Ten sam plik w innych wersjach

Zgłoś błąd