Opera 12.00 Build 1467

Pobierz plik (download)

Opera - informacje

Nazwa programu:Opera
Kategoria:Przeglądarki internetowe
Producent:Opera Software ASA
Wersja:12.00 Build 1467
Licencja:Freeware
Data dodania:2008-09-18 12:45:40
Ilość pobrań:1807
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Opera jest przeglądarką internetową opracowaną przez zespół Opera Software. Program może się pochwalić mnogością funkcji oraz wbudowanym klientem poczty elektronicznej, a także czytnikiem kanałów RSS.

W nowej wersji programiści zaimplementowali obsługę rozszerzeń, co jest niewątpliwym krokiem naprzód jeśli chodzi o rozwój aplikacji. Galerię dodatków znajdziemy na stronie addons.opera.com. I choć póki co liczy ona jeszcze niewiele pozycji, to wiele z nich powinno już zaspokoić potrzeby znacznej grupy użytkowników internetu.

Prócz tego Opera to również funkcja grupowania kart w tzw. stosy, co pozwala zaoszczędzić miejsce na przeznaczonym do tego pasku. Zespół pracujący nad przeglądarką zadbał również o obsługę sugestii dostarczanych przez wyszukiwarkę Google. Są one generowane dynamicznie, a więc będą nam towarzyszyły przy każdym wpisywaniu nowego hasła.

Nie należy również zapominać o innych nowinkach: rozszerzonej obsłudze HTML5, module automatycznej aktualizacji, przebudowanym kliencie poczty e-mail oraz tradycyjnie zwiększonej szybkości.

O wydaniu 12.00, które nosi nazwę kodową "Wahoo" nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Wersja alpha, którą udostępniamy jest dopiero w fazie wczesnych testów i programiści zdołali w niej zaimplementować zaledwie drobne poprawki. Mimo to zalecamy, by nie korzystać z niej na co dzień, gdyż może działać niestabilnie.

Link nr 2 dla systemów 64 bitowych!

Pobierz plik (download)

Ten sam plik w innych wersjach

Zgłoś błąd