News

Zotac GeForce GTX 580 AMP2!

GTX 580 z najwyższej półki

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Zotac GeForce GTX 580 AMP2!
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GF110
Zainstalowana pamięć: 2 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 815 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1026 MHz (efektywnie 4104 MHz)

Nvidia GeForce GTX 580 nadal króluje w rankingu jednordzeniowych kart graficznych. Nic w tym dziwnego, "Zieloni" wyciągnęli lekcję z premiery pierwszej generacji Fermi i stworzyli kartę pod każdym względem udaną. Firma Zotac postanowiła jeszcze poprawić układ i dzięki takim zabiegom powstał Zotac GeForce GTX 580 AMP2!. W dzisiejszej recenzji sprawdzimy, co tak naprawdę udało się stworzyć chińskiemu producentowi sprzętu elektronicznego. Zapraszamy do lektury najnowszej recenzji na naszym portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Zotac GeForce GTX 580 AMP2! dotarł do naszej redakcji zapakowany w średniej wielkości opakowanie z niewielkim oknem, przez które możemy dojrzeć bohatera naszej dzisiejszej recenzji. Kolorystyka pudła jest niezmienna, znowu przeważa mieszanka czerni, złota i pomarańczu. Na froncie znajdziemy oczywiście logo producenta, nazwę modelu karty graficznej oraz informacje o technologiach zastosowanych przy jej tworzeniu. Producent wspomina także o dołączonej do zestawu gry Assassins Creed Brotherhood.

Zotac GeForce GTX 580 AMP2!

W opakowaniu, oprócz karty graficznej, znajdziemy:

  • płytę ze sterownikami ,
  • instrukcję szybkiej instalacji,
  • instrukcję obsługi,
  • voucher na grę Assassins Creed Brotherhood,
  • konektor DVI-I – D-Sub,
  • przejściówkę 2x PCI-E 6pin – PCI-E 8pin,
  • przejściówkę 2x Molex – PCI-E 6pin,
  • konektor miniHDMI – HDMI.

Zotac GeForce GTX 580 AMP2!

Producent zaopatrzył nas we wszystkie najważniejsze dodatki, dołączając do zestawu także grę komputerową. Rozczarowywać może jedynie brak kabla HDMI, który w konstrukcji kosztującej wcale niemałe pieniądze raczej powinien się znaleźć.

Zgłoś błąd