News

Znamy datę wydania czwartego patcha do Assassin’s Creed: Unity

Ubisoft kończy przygotowywać kolejną poprawkę do Assassin’s Creed: Unity. Tym razem patch pojawi się na wszystkich platformach i ma poprawić problem spadków klatek.

Błędy w Assassin’s Creed: Unity to zdecydowanie jedna z największych wpadek w branży gier tego roku. Na ich temat napisano już ogromne ilości newsów, a sam Ubisoft został niemal zlinczowany. Od premiery gry minął już jakiś czas, dlatego też twórcy przygotowali kolejną garść poprawek.

assasins creed unity 1

Ostatni, trzeci patch, znacznie usprawnił działanie wielu mechanizmów rozgrywki oraz poprawił największe wpadki graficzne (słynne znikające twarze). Jednak największy problem pozostawał nierozwiązany – była to fatalna optymalizacja, która powodowała drastyczny spadek klatek na sekundę, zwłaszcza podczas wykonywania misji. 

assassyn błedy 3

Właśnie tym zająć ma się czwarta łatka, której data wydania została potwierdzona przez Ubisoft. Pojawi się ona już w poniedziałek, na wszystkich platformach jednocześnie. Niestety, nie znamy jeszcze pełnej listy poprawek.

 

Zgłoś błąd