News

T-Mobile uruchamia internetową księgarnię dla abonentów

Operator sieci T-Mobile uruchomił właśnie nową usługę dla swoich abonentów, w ramach której mogą oni kupować elektroniczne książki i otwierać je na swoich smartfonach za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji.

Baza książek zawiera pozycje zarówno płatne, jak i darmowe. Znajdziemy tutaj wiele rodzajów literatury - począwszy od lektur szkolnych, powieści klasycznych i bestsellerów, po poradniki i publikacje quasi-naukowe. Korzystanie z zasobów wirtualnej księgarni jest możliwe zarówno z poziomu desktopowej przeglądarki (usługa znajduje się pod adresem t-mobile.pl/ebooki), jak i dedykowanych, bezpłatnych aplikacji dla smartfonów (na razie tylko z systemem Android, ale wkrótce mają również zostać udostępnione wersje dla iOS i Bada OS).

T-Mobile e-księgarnia 

Ceny książek sięgają czasem nawet 30 zł, jednak operator przygotował model subskrybcji, w ramach której za 15 zł miesięcznie możemy nabyć jedną książkę, której cena nie przekracza 30 zł. Za każdym razem kwota przeznaczona na zakup jest dopisywana do rachunku abonenta.

Zgłoś błąd