News

Spot reklamowy The Order: 1886 emitowany w czasie Super Bowl

W sieci pojawił się zupełnie nowy spot reklamowy nadchodzącej wielkimi krokami produkcji The Order: 1886. W informacji nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że reklama ma zostać wyemitowana tuż przed rozpoczęciem najważniejszego wydarzenia sportowego w Stanach Zjednoczonych, czyli wielkich finałów 49. edycji Super Bowl.

Najkrótszy miesiąc roku, czyli luty, w 2015 roku okazuje się nie mieć końca, jeżeli chodzi o premiery nowych gier wideo. Swoje 5 minut już 20 lutego będzie miała także najnowsza produkcja studia Ready at Dawn, czyli długo zapowiadane The Order: 1886. Chociaż, czy faktycznie gra doczeka się momentu sławy, to się dopiero okaże, gdyż twórcy postanowili zareklamować swój tytuł tuż przed 49. edycją finału Super Bowl, czyli najważniejszym wydarzeniem sportowym na terenie Stanów Zjednoczonych. Oglądalność będzie wtedy zapewne niebotycznie wysoka, ale czy spragnieni sportowej rozgrywki kibice zwrócą uwagę na komputerowy gameplay?

theorder

Tym powinni martwić się już sami producenci. Niemniej, sam spot nakręcony przez twórców z pewnością przykuwa uwagę i chyba w najkrótszy możliwy sposób streszcza całą zawartość i historię, którą będą mogli odnaleźć gracze w The Order: 1886. Warto zaznaczyć, że wyczekujący na tytuł fani od dłuższego czasu spekulują też na temat pojawienia się odmian gry na inne platformy. Produkcja studia Ready at Dawn jest bowiem dedykowana dla posiadaczy konsol PlayStation4, ajakiś czas temu deweloperzy potwierdzili, że nie mają zamiaru tworzyć innych wersji tytułu. Miejmy nadzieję, że w końcu zmienią zdanie, bo jak na razie The Order: 1886 pokazuje się nam tylko ze swojej najlepszej strony.

Zgłoś błąd