News

Shadow Complex Remastered trafi na PC, Xboksa i PlayStation

Twórcy z Chair Entertainment zdecydowali się zapowiedzieć nowe wersje swojej wydanej w 2009 roku, flagowej platformówki. Shadow Complex Remastered pojawi się na rynku w odmianach PlayStation 4 i Xbox One wiosną przyszłego roku, tymczasem deweloperzy zdążyli już opublikować odświeżoną wersję gry przeznaczoną na komputery PC, która dodatkowo jest zupełnie darmowa.

W momencie swojego debiutu sprzed sześciu lat, Shadow Complex nie zrobiło oszałamiającej kariery. Twórcy zdecydowali się na ekskluzywną współpracę z wówczas wydającą grę firmą Microsoft, efektem czego stało się zawężone tylko do właścicieli Xboksa 360 grono odbiorców. Teraz jednak wszystko ma szansę się zmienić, gdyż twórcy zapowiedzieli właśnie wznowioną edycję tytułu - Shadow Complex Remastered. Produkcja jest opracowywana z myślą o konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Co ciekawe, niemalże w chwili samej zapowiedzi producenci zdążyli już ujawnić Shadow Complex Remastered na komputerach PC. Grę udostępniono za darmo za pośrednictwem oficjalnej strony producenta, a do jej uruchomienia potrzebna jest aplikacja Epic Games Launcher. Oferta będzie ważna tylko do końca roku, dlatego wszyscy chętni gracze powinni rozważyć pobranie tytułu w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Shadow Complex Remastered charakteryzować się ma przede wszystkim poprawioną grafiką oraz ulepszonymi animacjami walki. W odświeżonej produkcji od Chair Entertainment nie zabraknie także dotychczas wydanych DLC oraz nowych osiągnięć do odblokowania, co powinno zapewnić nam około 10 godzin rozgrywki. Wersje Xbox One oraz PlayStation 4 pojawią się na rynku w okolicy kwietnia przyszłego roku, jednak wydawcy na razie nie potwierdzili oficjalnej daty premiery Shadow Complex Remastered.

Zgłoś błąd