News

Samsung Galaxy Note 5 Active jeszcze w tym roku?

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja dotycząca kolejnego smartfonu od Samsunga, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Mowa tu o modelu Galaxy Note 5 Active z baterią o pojemności 4100 mAh.

Jakiś czas temu spekulowano, że Note 5 otrzyma baterię o pojemności 4100 mAh, która zapewni bardzo długą pracę urządzenia bez ładowania, tym bardziej że pobór mocy wyświetlacza oraz chipsetu zostały zoptymalizowane przez Samsunga. Niestety ten scenariusz się nie sprawdził, a smartfon debiutuje z baterią 3000 mAh.

Jest jednak jeszcze inna możliwość. W tym roku do sprzedaży ma bowiem trafić także Galaxy Note 5 Active. Już w listopadzie urządzenie może być dostępne u operatora AT&T. Jego specyfikacja nie będzie odbiegała od standardowego Note 5, poza tym, że wersja Active otrzyma certyfikację IP68 potwierdzającą wodoodporność , a także baterię o pojemności, uwaga, 4100 mAh. Różnicą będzie też wyświetlacz, w tym przypadku bardziej trwały i wytrzymały np. na upadki.

Samsung company

Oficjalnie plotki te nie zostały potwierdzone, jednak mają sporą szansę stać się rzeczywistością, ponieważ identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku Galaxy S6, który również doczekał się wersji Active z bardziej pojemną baterią. 

Zgłoś błąd