News

Reddit: Bill Gates po raz kolejny w roli Secret Santa

Co roku Reddit organizuje specjalną akcję kryjącą się pod nazwą Secret Santa. Wziąć w niej udział mogą użytkownicy z całego świata. Od kilku lat znamy tożsamość Tajemniczego Świętego – jest nim Bill Gates, który również z okazji tegorocznych świąt postanowił zrobić komuś niespodziankę.

Dawny CEO Microsoftu kolejny rok z rzędu w okresie świątecznym wzbudza w uczestnikach akcji niesamowite emocje, w tym radość. W tym roku szczęśliwcem był użytkownik o nicku NayaTheNinja, który otrzymał od Gatesa paczkę z prezentami związanymi z jego pasją – turystyką. 

Bill Gates Secret Santa

To jednak nie wszystko, ponieważ Gates nawiązał również do niebezpiecznej choroby, jaką jest malaria, przekazując w imieniu użytkownika NayaTheNinja dofinansowanie dla organizacji „Malaria No More”, walczącej z chorobą w Afryce. Naya sam ma doświadczenia związane z malarią, dlatego wybór tej organizacji jest jak najbardziej trafny, a sam prezent bardziej osobisty.

Pozostałym uczestnikom, którym tym razem się nie udało nie pozostaje nic innego jak spróbować swojego szczęścia w przyszłym roku. Może w 2016 roku Bill Gates osobiście napisze list właśnie do was!

Zgłoś błąd