News

MSI prezentuje mobilny notebook gamingowy

MSI zaprezentowało najnowszy notebook dedykowany graczom, którzy lubią odprężyć się przy grze na świeżym powietrzu czy na kanapie. GE 40 Dragon Eyes ma być według producenta „perfekcyjnym połączeniem wydajności i mobilności”.

MSI GE40 Dragon Eyes to 14-calowy notebook ważący niespełna 2 kg. Jak na sprzęt gamingowy jest to bardzo mała konstrukcja, która jednak jest całkiem wydajna. Sercem laptopa jest czterordzeniowy procesor Core i7 (brak bliższych szczegółów) czwartej generacji. Procesor współpracuje z dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GTX760M.

MSI GE40 Dragon Eyes

W urządzeniu zastosowano szereg technologii, m.in. Super RAID, Matrix Display i MSI Audio Boost. Pierwsza z nich przyspiesza operacje na plikach dzięki współpracy dwóch dysków SSD połączonych w macierz RAID 0. Producent zapewnia, że Super RAID pozwala na osiągnięcie transferu danych na poziomie 1000 MB/s.

MSI GE40 Dragon Eyes

Matrix Display umożliwia wyświetlanie obrazu na dwóch zewnętrznych monitorach. Dzięki temu rozwiązaniu wielozadaniowa praca jest łatwiejsza i wydajniejsza. MSI Audio Boost ma natomiast czuwać nad polepszeniem jakości dźwięku dzięki redukcji szumów i lepszych niż w konkurencyjnych rozwiązaniach komponentów.

Zgłoś błąd