News

KioShiMa dołącza do FaZe Clan

Organizacja FaZe Clan poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na facebooku o dołączeniu Fabiena „kioShiMy' Fiey'a do szeregów zespołu CS:GO. Zajmie on miejsce Mikaila „Maikelele” Bill'a, który zdecydował opuścić formację zaraz po zakończeniu turnieju MLG Columbus.

 Drużyna przez ostatnie kilka dni poszukiwała zastępstwa po odejściu Maikelele. Ekipa uczestniczyła w ostatnim majorze, w trakcie którego jej reprezentanci nie zdołali wyjść z grupy odpadając w decydującym starciu z Fnatic. KioShiMa reprezentował wcześniej banderę EnVyUs aż do momentu, w którym zarząd jego organizacji podjął decyzję o zerwaniu kontraktu z Fiey'em, którego forma oraz wyniki nie zadowalały przedstawicieli EnVy. Jego miejsce w francuskiej formacji zajął wtedy Timothy „DEVIL” Demolon znany głównie z LDLC White.

Jak czytamy w opublikowanym oświadczeniu, Mikail wciąż jest częścią drużyny, a jego przyszłość w formacji ma zostać dokładnie przedyskutowana przez zarząd organizacji - decyzje z tym związane zapadną w niedalekiej przyszłości. Zespół w nowym składzie zadebiutuje w szwedzkim DreamHack Masters Malmo – rozgrywki fazy grupowej zaczynają się już we wtorek. FaZe Clan znajduje się w grupie D wraz z reprezentantami EnVyUs, Tempo Storm oraz Virtus Pro. Harmonogram imprezy oraz pełne składy grup możecie znaleźć pod TYM linkiem. FaZe wystąpi w Malmo w następującym składzie:

  • Håvard "rain" Nygaard
  • Joakim "jkaem" Myrbostad
  • Ricardo "fox" Pacheco
  • Philip "aizy" Aistrup
  • Fabien "kioShiMa" Fiey  
Zgłoś błąd