News

Killing Floor 2 - pierwszy fragment rozgrywki w 4K na PS4 Pro

Podczas gdy Killing Floor 2 zbliża się do nas coraz większymi krokami, twórcy z Tripwire Interactive nie przestają promować swojej najnowszej produkcji. Jak dotąd nie mogliśmy narzekać na brak materiałów z gry, jednak tym razem studio przygotowało dla nas coś wyjątkowego - fragment rozgrywki w rozdzielczości 4K, prosto z nowej platformy PlayStation 4 Pro.

Killing Floor 2 to tytuł dobrze znany już sporej części graczy z całego świata. Gra dostępna jest bowiem już od kwietnia 2015 roku na platformie Steam Early Access, której użytkownicy mogli dotąd testować gameplay do woli, ale w nieco ograniczonym stopniu. Moment debiutu pełnej wersji produkcji zbliża się do nas jednak coraz większymi krokami i właśnie na tę okazję deweloperzy ze studia Tripwire Interactive zdecydowali się przygotować dla nas najnowszy fragment rozgrywki, który możecie obejrzeć poniżej.

Nieco ponad trzyminutowe wideo ukazuje Killing Floor 2 w rozdzielczości 4K, co ciekawe, na zupełnie nowej platformie PlayStation 4 Pro. Jest to pierwszy pokaz możliwości gry uruchomionej na najnowszej konsoli marki Sony, który spece z Tripwire Interactive zdecydowali się wzbogacić o dodatkowe szczegóły oraz screeny z rozgrywki. Zgodnie ze słowami producentów, PlayStation 4 Pro pozwoli na odpalenie Killing Floor 2 w rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli z użyciem tak zwanego "checkerboard rendering", pozwalającego na płynny gameplay na telewizorach zdolnych do wyświetlenia tak wysokiej rozdzielczości. Gra na tej platformie zaoferuje również wyższą jakość tekstur, porównywalnych z ustawieniami ultra na komputerach PC.

Tytuł został więc solidnie przygotowany do tego, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony na każdej z dedykowanych platform w momencie swojego światowego debiutu, który nastąpi już 18 listopada. To natomiast dobra informacja szczególnie dla tych graczy, którzy zdążyli już oswoić się z wyglądem Killing Floor 2 za pośrednictwem Steam Early Access.


Zgłoś błąd