News

Hitman otrzyma w przyszłości jeszcze dwa sezony

Pierwszy sezon nowej odsłony serii Hitman rozpoczął się już na dobre kilka miesięcy temu, lecz jakie są dalsze plany deweloperów gdy swoją premierę będzie miał ostatni epizod przygód Agenta 47? Io Interactive twierdzi, że ich dzieło będzie mogło liczyć na wsparcie jeszcze przez jakiś czas – gra doczeka się bowiem kolejnych dwóch sezonów.

Jeden z internautów postanowił zadać producentom Hitmana pytanie za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter – użytkownik o nicku TrippleZero próbował wyciągnąć informacje odnośnie planów związanych z ewentualną produkcją drugiego sezonu skradanki. W odpowiedzi deweloper zapewnił, że zespół planuje wydać jeszcze co najmniej dwa sezony, jednak żaden nie został póki co oficjalnie potwierdzony. Wydaje się, że twórcy mają jeszcze trochę czasu na publikowanie jakichkolwiek wieści z tym związanych. W chwili obecnej gracze mogli wykonywać liczne zadania w Paryżu, Sapienzie oraz Marrakeszu, a już w najbliższych dniach trafią do stolicy Tajlandii – Bangkoku. Według początkowych zapowiedzi, w tym sezonie powinniśmy odwiedzić jeszcze Stany Zjednoczone oraz Japonię, która zakończy debiutancką serię kontraktów najpopularniejszego płatnego mordercy świata.

 

Z kolei w lot na Daleki Wschód wybierzemy się już 16 sierpnia. Skierowani zostaniemy w okolice jednego z najdroższych hoteli Bangkoku, gdzie zatrzymała się dwójka naszych ofiar – światowej sławy gwiazda rocka Jordan Cross oraz jego prawnik Ken Morgan. Epizod pojawi się oczywiście dla platform Xbox One, PlayStation 4 i PC. Dla tych, którzy już dawno zakończyli wszystkie zadania w Marrakeszu i osiągnęli najważniejsze achievementy, producenci udostępnili w ramach wakacyjnej aktualizacji kilka bonusowych misji dostępnych w odblokowanych dotychczas lokacjach. Nowa zawartość zapewni kilka godzin zabawy i uprzyjemni fanom czas oczekiwania do premiery czwartego odcinka.

Zgłoś błąd