News

Gameplay No Man’s Sky wraz z dźwiękami z gry

Na YouTubie pojawił się jedyny w swoim rodzaju filmik z No Man’s Sky. Od innych odróżnia go to, że przedstawia fragmenty z gameplay’u, ale przez dłuższy czas pozbawiony jest jakiegokolwiek komentarza, dzięki czemu możemy posłuchać mistycznych odgłosów z drugiego końca wszechświata...

Na kanale CobraTV wrzucono niemalże 25-minutowe wideo ukazujące No Man’s Sky w akcji, z czego przez pierwszych 6 minut mamy okazję zapoznać się z gameplay’em wzbogaconym o warstwę audio gry. Wcześniej nie było to możliwe, bo każdy podobny filmik zagłuszony był komentarzem, a i nawet na samych targach E3 ciężko było się wsłuchać, bo – wiadomo – cały czas ktoś rozmawia, krząta się itd.

NoManSky

Przez pozostały czas autor nagrania ponownie odtwarza ten sam gameplay, ale tym razem dzieli się z widzami swoimi spostrzeżeniami (w jęz. angielskim). Bez względu na to, czy się z nimi zgodzimy czy nie, warto posłuchać przede wszystkim tego, co do powiedzenia ma sama gra. Największe wrażenie robią dźwięki zwierząt na jednej z planet, które brzmią obco, ale jednocześnie są też w jakiś sposób magnetyzujące.

No Man’s Sky jest zdecydowanie jednym z ciekawiej zapowiadających się sandboxów. Twórcy zapewniają, że świat gry (a właściwie jej wszechświat) dzięki systemowi proceduralnego generowania będzie praktycznie nieograniczony i przy tym wysoce zróżnicowany. Ten intrygujący projekt studia Hello Games ukaże się na PC i PlayStation 4 prawdopodobnie w przyszłym roku.

Zgłoś błąd