News

Fragment rozgrywki z Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Do premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands pozostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, lecz dzięki twórcom z Ubisoft Studios już dziś możemy cieszyć się kolejnym fragmentem rozgrywki. Do sieci trafił bowiem ponad 12-minutowy gameplay, ukazujący przede wszystkim skradankowe możliwości najnowszego dzieła francuskiego wydawcy.

Po prawie pięcioletniej przerwie seria Tom Clancy's Ghost Recon ma powrócić na rynek w najnowszej odsłonie, zatytułowanej Wildlands. Premiera gry zapowiedziana jest na marzec przyszłego roku, ale twórcy z Ubisoft Studios oczywiście nie pozostawią graczy "samych sobie" na te kilka miesięcy. Dlatego też do sieci co rusz trafiają chociażby najdrobniejsze informacje dotyczące rozgrywki, jednak najnowszy, ponad 12-minutowy gameplay, z pewnością do drobnych nie należy.

W najnowszym Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands twórcy postanowili przede wszystkim skupić się na fizyce, w tym i poruszaniu się samych postaci. Nowy, otwarty i nieliniowy świat jest teraz prawdziwym placem zabaw dla zwinnych i uzbrojonych żołnierzy, którzy potrafią wykorzystać najnowsze technologie oraz umiejętność niezwykle cichego skradania się, aby podejść wrogie jednostki. Pokazany fragment to - zgodnie ze słowami producentów - pewna odmiana taktyczna znanej już nam z targów E3 misji polowania na El Pozolero. Tym razem jednak całość realizowana jest w zupełnie innych warunkach oraz w całkowicie odmienny sposób. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands trafi na rynek już 7 marca 2017 roku. Gra zadebiutuje jednocześnie na platformach PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

Zgłoś błąd