News

CDP ogłasza Wielki Cyfrowy Giermasz

W poniedziałek 10 lutego rozpocząć się ma 12-godzinna wyprzedaż cyfrowych edycji gier, filmów i e-booków. Szykuje się więc prawdziwa gratka dla łowców okazji.

Wielki Cyfrowy Giermasz organizowany przez CDP.pl zbiega się w czasie z wyprzedażą gier pudełkowych w sieci sklepów Biedronka. Platforma cyfrowej dystrybucji udostępni ponad 300 tytułów w cenie 9,99 zł. Wśród nich znalazły się gry, filmy oraz e-booki.

cdp.pl

Wyprzedaż ma trwać 12 godzin, od godziny 9 do 21, a samemu Giermaszowi ma towarzyszyć ciekawa akcja z Wiedźminem 2 w roli głównej. Ten standardowo nie będzie w obniżonej cenie, ale każdy kolejny zakup będzie napełniał pasek postępu, który po osiągnięciu 100% obniży cenę tej gry także do niespełna 10 zł.

CDP informuje także, że osoby, które zaproszą co najmniej 3 osoby, które zarejestrują się w cdp.pl, otrzymają 25% zniżki na kolejne zakupy w serwisie.

Wśród tytułów objętych promocją znajdą się m.in.

  • gry: Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry z serii Gothic, Machinarium, Hotline Miami, Medal of Honor, DiRT 3, dodatek Farming Simulator 2013 Titanium, Clash of Heroes, Bus Simulator 2012;
  • filmy: O północy w Paryżu, Jak zostać królem, Trzy dni kondora, Yuma, Jesteś bogiem;
  • e-booki i e-komiksy: Cyberiada i inne e-booki Lema, Biocosmosis, Jeż Jerzy, 3 przygody Szerloka Bombla, Tymek i mistrz.

Wielki Cyfrowy Giermasz rozpocznie się 10 lutego o 9:00 i potrwa 12 godzin, do 21:00.

Zgłoś błąd