News

Zapowiedziano pierwszego patcha do Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior, niespodziewanie dobrze sprzedająca się produkcja polskiego studia City Interactive, na przestrzeni kilkunastu następnych dni otrzyma pierwszą łatkę, która usunie parę najpopularniejszych błędów natury technicznej.

Patcha dostaną posiadacze zarówno komputerów osobistych, jak i konsol Xbox 360. Uaktualnienie wdroży poprawki do sztucznej inteligencji adwersarzy, usunie kilka uchybień związanych z funkcjonowaniem interfejsu w trybach sieciowych (mowa o ambarasach sprzężonych między innymi z profilem internetowym i multiplayerowymi statystykami) oraz pozbawi produkcję drobnych wpadek z wykrywaniem kolizji. Ponadto po zainstalowaniu łatki sterowana postać będzie mogła dłużej wstrzymać oddech (dotyczy tylko zabawy wieloosobowej), zaś w wersji na komputery osobiste nie powinno już mieć miejsca nieuzasadnione zamykanie się aplikacji.

Screen z gry Sniper: Ghost Warrior

Korzystając ze sposobności, informujemy, że już niedługo na łamach naszego serwisu pojawi się recenzja gry Sniper: Ghost Warrior. Przypomnijmy, że ta produkcja studia City Interactive niedawno zajęła trzecie miejsce w sklepach firmy Empik i dziesiątą pozycję w rankingu angielskich punktów sprzedaży, jeśli idzie o liczbę kupionych egzemplarzy tytułów na najpopularniejsze platformy. Już teraz gorąco zapraszamy do lektury testu, gdy pojawi się on na naszych stronach.

Zgłoś błąd