Zapowiedziano nowę grę z cyklu Ghost Recon
Ubisoft zapowiedział wczoraj, że ma zamiar wydać nową grę z cyklu Ghost Recon. Jej podtytuł brzmi Future Soldier, natomiast premiera została zapowiedziana na jesień tego roku.
Grę tworzy paryski oddział Ubisoftu, który to ma na swoim koncie obydwie części Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter. Jak wskazuje podtytuł - Future Soldier - w nasze ręce oddanych zostanie wiele broni prototypowych, które być może w przyszłości będą wykorzystywane na prawdziwych polach walki. Twórcy szykują także jakieś nowoczesne rozwiązania w dziedzinie rozgrywki zarówno single, jak i multiplayer. Ponadto o grze zbyt wiele nie wiadomo.
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier powstaje na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Nie wiadomo czy gra trafi także na PC. Wiadomo za to, że w wakacje zorganizowane zostaną beta testy gry, w których wziąć udział będą mogli nabywcy innej produkcji od Ubisoftu - Splinter Cell: Conviction.
[Aktualizacja] Zaprezentowano już pierwszy zwiastun gry. Oto on:


