News

Pierwsza aktualizacja do Firefoksa 3.5 już dostępna

Firma Mozilla udostępniła pierwszą łatkę do najnowszej wersji swojej przeglądarki internetowej – Firefoksa 3.5.

Patch między innymi zawiera nową edycję silnika Gecko, udoskonala obsługę HTML5 video i audio oraz zwiększa stabilność programu. Ponadto optymalizuje tryb Private Browsing, przyspiesza działanie aplikacji i usuwa szereg błędów natury technicznej, które zgłosili użytkownicy po premierze najnowszej odsłony przeglądarki studia Mozilla.

Firefox 3.5 powinien automatycznie zaktualizować się przy uruchamianiu – chyba że wyłączyliśmy funkcję samoczynnego ściągania poprawek przez program. W tym przypadku należy samodzielnie sprawdzić dostępność uaktualnień w menu Pomoc.

Jeśli jeszcze nie posiadacie programu firmy Mozilla, możecie go pobrać – oczywiście w polskiej wersji językowej – z naszego działu Download.

Korzystając z okazji, zachęcamy do lektury artykułu o najlepszych dodatkach do przeglądarki Firefox. W poradniku szczegółowo opisaliśmy nie tylko najpopularniejsze rozszerzenia do tego programu, ale również proces ich instalacji i problemy, jakie może napotkać użytkownik podczas korzystania z aplikacji po implementacji rzeczonych update’ów.

Zgłoś błąd