News

Napoleon: Total War w produkcji

SEGA poinformowała, że już w przyszłym roku doczekamy się kontynuacji cyklu gier strategicznych Total War. Tym razem przyjdzie nam przenieść się w czasy Napoleona.

W grze Napoleon: Total War, za którym stoi już tradycyjnie ekipa Creative Assembly, główną atrakcją będzie fabularyzowana kampania podzielona na trzy części. Fabuła kampanii będzie oczywiście opowiadała o losach Napoleona Bonaparte, jego wielkich podbojach i ostatecznym upadku. W grze rozegrać będziemy mogli wszystkie najważniejsze bitwy, w których Napoleon dowodził francuską armią. Twórcy dadzą nam możliwość wcielenia się w tego słynnego francuskiego generała, bądź też jego największych przeciwników.

– W grze Napoleon: Total War dostaniecie możliwość stania się Napoleonem, napotkania problemów, które on napotykał, wygrania bitew, które on wygrał i zbudowania imperium, które on zbudował. A nawet lepiej – powiedział Mike Simpson z Creative Assembly. – Chociaż z drugiej strony, gra pozwoli Wam wcielić się także w przeciwnych generałów, pozwalając tym samym graczom na powtórne napisanie historii, w sposób, jaki uznają za stosowny – dodał.

Napoleon: Total War wydany zostanie w lutym przyszłego roku.

Zgłoś błąd